İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

Duvar Kaplama Taşları

duvarkaplama-taslari

Duvar kaplama taşları birçok mekân için farklı farklı çeşit ve modeller içermektedir. En başta ev içi dekoru için kullanılan kaplama taşları oldukça farklılık katmaktadır. Salon gibi odalara kaplama yapılarak mobilyalar ile uyum içinde olması sağlanmaktadır.
Evin salon bölümünde uygulanacaksa eğer merkezi bir alanda olması gerekmektedir. Salonun tüm koltuklarının toplandığı bir alan uygun olmaktadır. Duvar kaplama taşları kiremit görünümlü, taş görünümlü, tuğla görünümlü, odun görünümlü ve kerpiç görünümlü modeller içermektedir. Hemen hepsinin de kendi içlerinde renk tonları bulunmaktadır.
Oda dışında uygulandığı yerler arasında bahçe, balkon, apartman girişleri, otel lobileri, hastaneler, cafe ve restaurant gibi iş yerleri en başta gelmektedir. Mekânın zenginliğini arttırarak en şık yerler haline getirmektedir. Seçilen taş rengi ve modelinin kullanılacak mobilya ve eşyalar ile uyum içinde olması gerekmektedir. Mobilyalar klasik tarzda ise kullanılacak duvar kaplama taşları aynı tarzda olması gerekmektedir.
Dış cephe içinde tercih edilen uygulamalar arasında bulunmaktadır. Özellikle villa tipi evlerde bu uygulama güzel görünmektedir. Dış cephe için kullanılan renkler arasında beyaz, gri ve krem rengi yer almaktadır. Duvar kaplama taşları fiyatları kalite kalite arttığı gibi her bütçeye göre de kaplama yapılmaktadır. Düz renk duvarlarla karşılaştırma yapıldığı zaman bu uygulamanın daha dikkat çekici ve özel durduğu anlaşılmaktadır. Kendi kendini yağmur suları ile temizleme özelliği sayesinde ilk gün ki gibi yeni kalmaktadır.

Netalan - Interactive Agency