İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

Granit Bordür Ebatları

Granit, dayanıklı olan doğal taşlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Su geçirmez özelliği, iklim şartlarına dayanıklı olması ve bunun gibi tüm diğer detaylar nedeni ile yollarda kullanılmaktadır. Granit bordür yol ile kaldırım arasında ki sınırı belirlemek adına ya da yağmur suları gibi suların giderlere ulaşmasını sağlamak adına kullanılmaktadır. Dayanıklı olduğu ve darbelere karşı da dayandığı için bordür olarak kullanılmaktadır. Granit bordür ebatları tercih edilecek olan yere göre farklılıklar göstermektedirler. Klasik boyutlar;

10x15x50

15x15x50

10x25x50

15x25x50 olarak belirlenmiştir. Kullanılacak olan yere göre incelemeler yapılarak en doğru ebatlar tercih edilmelidir. Bahçe de kullanılacak bir ürün ile yolda kullanılacak bir ürün aynı ebatlarda olmayacaktır.

Uzun süre bozulmadan kaldığı için ve her koşulda sorunsuz bir kullanım sağladığı için kaldırım ve yolları ayırmak adına granit bordür oldukça fazla tercih edilmektedir. Çünkü granit son derece dayanıklı olan bir doğal taştır. O nedenle de bu tarz bordür tercihlerinde çok fazla tercih edilmektedir. Firmamızda granit taş ve granit bordür hizmeti bulunmaktadır. Kesimler ve döşemeler her zaman yüksek performanslı olan uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Hata payı bırakmayacak şekilde titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kaliteli bir hizmet anlayışından asla ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Etiketler:
Netalan - Interactive Agency