İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

Kayrak Taşı Uygulamaları

En doğal taşlar arasında bulunan kayrak taşı doğallığıyla dikkat çekmektedir. Büyükten küçüğe farklı farklı şekilleri, farklı farklı boyutları bulunan Kayrak taşı, kimi zaman villalarda, havuz kenarlarında, evlerde, ofislerde, parklarda ve kaldırım kenarlarında olmak üzere birçok yerde döşemesi mevcuttur.

Kayrak taşı döşeme bakımından oldukça rağbet görülen bir taştır kayrak taşı şekillerinin değişik olması ile birlikte inceden kalına, büyükten küçüğe ve farklı renklerde her zaman değişiklik göstermektedir.

Kimi zaman usta ellerde farklı şekillere konulan kayrak taşları, farklı mekânlarda da kullanılmaktadır. Özellikle havuz kenarlarında ve çim aralarında basamak olarak kullanılan kayrak taşları dekorasyon ve doğallığıyla dikkat çekmektedir.

Doğallığıyla ön plana çıkan kayrak taşı en doğal taşlardan biri olarak bilinmektedir. Farklı boyutlarıyla ve farklı görsel yapıtlarıyla göz dolduran kayrak taşı ülkemizde ve birçok ülkelerde farklı standartlarda kullanılmaktadır.

kayrak-tasi-5

Kayrak taşı kullanılan dekorasyonlar dışında insanların bulunmuş olduğu ortamda insana farklı bir enerji farklı bir huzur vermektedir. Kayrak taşı doğallığıyla bilinen bir taş olup insana kendini iyi hissetmesini sağlamaktadır.

Havuz kenarlarında farklı renk ve farklı dekorasyonuyla dikkat çeken bu taşlar en çok rağbet gören ve göz zevkine en çok hitap eden taslar arasındadır. Konfor bakımından da oldukça ilgi çeken kayrak taşı konforuna düşkün kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Hem göze hem bütçeye hitap eden kayrak taşları tercih edilme konusunda oldukça kolaylık yaşamaktadır. Birçok dekorda kullanılan kayrak taşı gün geçtikçe farklı çeşitleriyle ilgiyi ve almakta üzerine çekmektedir. Aynı zamanda kayrak taşı en çekici doğal taşlardan biridir.

İnşaat ve farklı bir döşeme sisteminde kullanmanız için size kayrak taşlarını severek önerebiliriz. Oldukça doğal ve farklı görüntülere sahip olan kayrak taşı her mekânda oldukça ilgi çekecek bir taştır. Kayrak taşı her zaman konfor bakımından en doğru tercih olacaktır.

Netalan - Interactive Agency