İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

KozakGranit

Doğanın yaratıcının izniyle yer kabuğunun içindeki gizli mineralleri granit, mermer, traverten, kireçtaşı gibi güzel taşlara çeviren, binlerce yıllık bir sürece yayılmış bir işleyişi vardır …

Bunlardan biri olan Granit, yer katmanlarının milyonlarca yıl süren jeolojik oluşum dönemlerinde kuars, feldispat ve mika gibi çeşitli minerallerin birleşmesiyle oluşmuş doğal magma kayalarıdır. Bu oluşum süreci sayesinde sağlam bir yapıya ve zengin renk çeşitleriyle estetik görünüme sahip olan granit, bütün zamanlarda beğenilen, yeryüzünün en sert ve dayanıklı yapı malzemesi olmuştur.

Granit, yapıları dış etkenlerden koruması, yapı içi iklimi muhafaza etmesi, periyodik bakımlara ihtiyaç göstermemesi, ışığı yansıtması ve parlaklığını uzun süre koruyarak ilk günkü görüntüsünü yıllarca kaybetmemesi gibi fiziksel özelliklerinin yanı sıra zengin renk ve doku seçenekleriyle, modern mimaride tercih edilen bir yapı malzemesidir. Ayrıca çeşitli kalınlıklarda ve ebatlarda imal edilebilmesi, cephe kaplaması için ankraj deliklerinin delinebilmesi gibi avantajlara sahiptir.

Granit dünyanın birçok farklı yerine dağılmıştır. En çok talep edilen granit çeşitleri Türkiye, Hindistan, Çin, İspanya, Brezilya, Norveç, Finlandiya ve İtalya’da bulunur.

Biz, ‘Mensur Granit’ olarak şirketimizi dünyadaki EN GÜZEL VE KALİTELİ GRANİT ÇEŞİTLERİNİ EN UCUZ FİYATLARLA tedarik etmeye odakladık. Kendimize ise şu sloganı yoldaş edindik :

KALİTEYİ UCUZA DA ALABİLİRSİNİZ …

En uygun granit fiyatları için iletişime geçin lütfen !

Etiketler:
Netalan - Interactive Agency