İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

Neden Granit Basamaklar Tercih Edilmeli

Doğal taşlar yeraltından çıkarılarak günlük yaşantımıza kazandırılmak için farklı biçimlerde işlenen taşlardır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen pek çok sayıda çeşitleri bulunmakla beraber kullanılacakları alanlara göre tasarlanarak işlenmektedir. Doğal taşların işlenmesi eskiden olduğu gibi zor ve fazla insan gücü gerektiren biçimde olmaktan kurtulmuş, gelişen makinalarla taşın çıkarılacağı yerde kurulan tesislerle daha seri ve pratik bir hale getirilmiştir.
Doğal taşlar günlük hayatımıza o kadar çok girmiştir ki; park ve bahçelerden kaldırımlara, bahçe dekorasyonundaki çim aralarına serpilen taşlardan yollarda kullanılan küp taşlara, hatta ev ve iş yerlerimizde zemin ve duvar döşemelerine kadar pek çok alanda iç içe yaşamaktayız.
Özellikle inşaat sektöründe son derece tercih edilen Granit Basamak; bina girişlerindeki merdivenlerde, resmi ve özel binalardaki bina içi basamaklarında, ev ve iş yerlerimizde hem merdiven basamağı, hem de tezgah şeklinde de kullanılabilme çeşitliliği ile tercih edilmektedir. Siyah ve açıklı koyulu farklı gri tonlarındaki granitler hem çok kullanışlı hem de çok parlak ve şıktır. Daha binaya girmeden parlak ve göz alıcı bu basamaklar dikkat çekmenin yanında dekoratif bir estetik de kazandırmaktadır.
Granit basamak yaptırmayı düşündüğünüz bir binanın ister iç, ister dış, isterse her ikisini birden yaptırmayı planlamanız durumunda ücretsiz keşif yapan firmaya haber vermeniz yeterledir. En kısa sürede size dönerek gelip ölçü almakta, ebatların tespitinden sonra fiyat verilerek bu son derece estetik ve şık basamakları garanti kapsamında kısa sürede gerçekleştirip teslim etmektedir. Bu taşlar estetik ve şıklığın yanında son derece mukavemetli ve sağlam, darbelere dayanıklı özellikleri bulunduğundan son yıllarda her geçen gün daha da artan talep hızı ile kendisini göstermektedir. Ayrıca bu parlak taşlar enerji yüklü özelliklerinden dolayı bulunduğu ortama enerji vermektedir.

Kaynak

Etiketler:
Netalan - Interactive Agency