İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

Yağmur Oluğu Fiyatı

yagmur-olugu

Ülkemiz bulunduğu konum itibariyle dört mevsimi yaşayabilmektedir. Özellikle sonbahar aylarında görülen aşırı yağmurlar nedeniyle pek çok ev ve işyerini su bastığını ve mahallelerin sel felaketi ile karşı karşıya kaldığını sık sık haberlerde duyarız.
Ev ve işyerlerinizin şiddetli yağmurlar karşısında sorun yaşamamasını istiyorsanız binalarınıza mutlaka kaliteli yağmur suyu tahliye tesisatı yaptırmanız gerekmektedir. Yağmur suyu tahliye tesisatı alanında en önemli parça yağmur oluklarıdır. Çünkü yağmur olukları binalarımızda biriken yağmur sularının hızlı bir biçimde binadan tahliye edilmesini sağlayan tesisat parçalarıdır. Dikkat edilirse bütün binaların çatılarından başlayarak en aşağıya kadar yağmur suyu tesisatının kurulu olduğu görülecektir.
Yağmur oluğu fiyatı bakımından da en ekonomik yağmur tesisatı çözümüdür. Tesisat firmamız 25 yıldır yağmur suyu tesisatı konusunda edindiği tecrübe ve uzmanlık ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Özellikle yoğun yağış alan bölgelerimizde bulunan vatandaşlarımız binalarda yapılmış olan yağmur suyu tesisatlarının kalitesizliğinden yakınmaktadır.
Tesisat firmamız ev ve işyerlerinizdeki eski ve kalitesiz yağmur suyu tesisatlarını tamamen sökerek yerine kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş yeni yağmur suyu tesisatı monte etmektedir. Yağmur oluğu fiyatı bakımından da en ekonomik çözümleri sunan tesisat firmamız yapmış olduğu tesisat işlemlerinde iki yıl garanti sunmaktadır.
Firmamızın müşteri hizmetlerini arayarak yağmur oluğu fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilir ve dilerseniz firmamızdan online randevu alarak yağmur tesisatı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Netalan - Interactive Agency