İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

Yağmur Oluğu Fiyatları

yagmur-olugu

Binaların yapıları gereği aşarı su birikimlerine karşı dayanıksız oluşundan ötürü binalara suların birikmemesi ve suların binadan uzak yerlere veya kanalizasyon hatlarına bağlanmaları için yağmur olukları kullanılmaktadır. Bu oluklar plastik veya metal yapılardan üretilebilmektedir.
Üretilen malzemeler genellikle binaların çatı kısımlarının ucuna ve bir kısmı çatı malzemesinin altına gelecek şekilde sabitlenir. Çatılarda oluşan sular çatının uç kısmındaki bu oluklardan bina cephesine yerleştiren oluklara oradan da bu olukların bağlı bulunduğu yere gönderilir. Bu oluklar sayesinde çatılarda biriken sular betonarme yapı ile temas etmeden binalarda uzaklaştırılmaktadır. Yağmur oluğu fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kullanılan malzeme cinsine bağlı olarak değişen fiyatlar firmadan firmaya da değişim göstermektedir.
Ürettiğimiz yağmur oluklarında kaliteli malzeme kullanılmakta ve yağmur oluğu fiyatları baz alındığında piyasadaki diğer markalardan daha cazip fiyatlara ürünler satmakta olduğumuzu görebilirsiniz.
Yağmur oluğu fiyatları dışında montaj ve bakımda da çok cazip fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimiz sayesinde kısa sürede montajını yaptığımız ürünler uzun ömürlü olmaları sayesinde binalarınızda yağmur ve kar sularından kaynaklanan problemlere kalıcı çözüm sunmaktadır.
Ayrıca montaj haricindeki bakım ve onarım hizmetleri esnasında tüm oluk sistemleri kontrol edilmekte ve sizlere oluşabilecek tüm sorunlar hakkında sizlere detaylı bir rapor sunulmaktadır. Bu kaliteli hizmetlerden faydalanmak için sizleri de yaptığımız ürünlerin görsellerini görebileceğiniz, fiyatlarımız ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabileceğiniz ofisimize bekliyoruz.

Netalan - Interactive Agency