İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

Yağmur Oluğu Ölçüleri

yagmur-olugu

Apartman ve işyeri binalarının en önemli sorunlarından bir tanesi şiddetli yağmurlar karşısında yetersiz gelen yağmur suyu taşıma sistemleridir. Ülkemizde yoğun yağmurların görüldüğü ekim kasım ve aralık aylarında çatılardan su sızması sorununa karşı zamanında önlem almayan kişiler ciddi anlamda sorun yaşamaktadırlar.
Firmamız yılların getirdiği tecrübeye dayanarak yağmur tesisatı konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Binanızın yağmur oluğu ölçüleri dikkate alınarak kurulan yağmur suyu tesisatı sayesinde çatı ve balkonlarda biriken yağmur suları süratli bir biçimde tahliye edilmektedir.
Eğer yağmur suyu tesisatınız şiddetli yağmurları kaldırabilecek ve tahliye edebilecek kalitede yapılmadı ise firmamız eski yağmur suyu tesisatını tamamen sökerek binanızın olması gereken yağmur oluğu ölçüleri doğrultusunda yeniden monte edilmektedir.
Firmamızın sunduğu yağmur suyu tahliyesi sisteminde kullanıcı arızaları dışında meydana gelen diğer sorunlar firmamız tarafından ücretsiz onarılmaktadır. Aniden bastıran yağmurlarda biriken yağmur sularını tahliye etmek için kaliteli malzemeler kullanılarak tesisat döşenmesi gerekmektedir. Aksi halde kalitesiz malzemeler ile yapılmış bir yağmur suyu tesisatı yağan şiddetli yağmur ile birlikte akıp gitmektedir.
İnternet üzerinden de erişim bilgilerimize ulaşabileceğiniz firmamızın müşteri hizmetlerini aradığınızda binanızın boyutları doğrultusunda kurulması gereken yağmur oluğu ölçüleri hesaplanarak sizlere anında fiyat bilgisi verilmektedir. Firmamızdan yaptıracağınız tesisat işlemlerinizde kredi kartına taksit seçeneği ile siz değerli müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Yağmurlu havalarda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Netalan - Interactive Agency