İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

Zemin Döşemelerinizde Uygun Fiyata Çözümler

Zemin döşemelerinde günümüzde en uygun çözüm sunan Granit küp taş fiyatları ile de tercih edilme sebeplerinin başın da gelmekte. Ülkemizde pek çok bölgede çıkan granitin küp olarak işlenmesi ile uygun fiyata zemin döşeme işleri için çözümler sunmakta. Küp olarak işlenen granit hava şartlarına uzun yıllar dayanıklılığı ile belediyeler ve fabrika ve açık alanda yol döşemeleri için uygun çözüm yolları arayanlar tarafından tercih edilmektedir.
Dış mekan zemin döşemelerinde uzun süre dayanmaması ve şık görünüşü ile kilitli ve küp taş olarak her türlü açık alan döşemelerinde kullanılan granit küp taşlar ülkemizde çok farklı bölgelerde ve farklı renklerde çıkmasından dolayı estetiği tamamlayan elemanlar olarak kullanılmaktadır. Taş ocaklarında eski teknolojiyle çıkarma ve işleme konusunda zorluk çekilen granit günümüz teknolojisiyle kolaya küp olarak çıkartılıp işlenebilmekte bu da granitin kullanım alanını genişletirken fiyatını da oldukça düşürmektedir. Özellikle çıkartmanın ve nakliyenin kolay olduğu kalite bakımından ithal granitlerden hiç bir eksiği olmayan ancak fiyat olarak çok düşük olması nedeniyle tercih edilen Bergama granit yol döşeme için küp haline getirilerek zemin döşemesi için uygun çözümler bulmanız konusunda yardımcı oluyor.
Kolay döşenmesi ve uzun yıllar doğal ve yapay darbelere dayanıklı olması ile araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda güvenle kullanabileceğiniz granit küp taş fiyatları ile de son derece uygun ve zemin döşemesinin büyük yük olmasını ortadan kaldırıyor. Doğanın en dayanıklı taşı olan granit gün geçtikçe yapılarımızda kendine daha çok yer açarak hayatımıza giriyor. Özellikle yağmur suyunun asfalt ve betondan toprağa geçmemesi nedeniyle yol döşemelerinde kullanımının yanlış olduğunu anlayan belediyeler artık şehir içindeki asfalt yollardan çok granit küp taş döşenmiş yolları tercih ediyor.

Kaynak

Etiketler:
Netalan - Interactive Agency