İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

Granit Çeşitlerimiz

Genele olarak birçok kişi ya da kişilerin bildiği üzere doğal taş olarak bilinen granit taş çeşitlerinin birçok farklı kullanım alanları vardır. Üretim olarak da birçok farklı şeklide üretimi yapılmaktadır. Bunlardan granit küp taşı ya da granit plaka taşı ve bununla birlikte bir de granit bordür üretimi yapılmaktadır. Elbette bu tür doğal taş çeşitlerini birçok farklı firma üretmektedir ancak bunların içinden en önemli durum hiç şüphesiz tüm Bergama granit ve benzeri bu taş çeşitlerinin son derece kaliteli üretilmesidir. Bunun için de en doğru adres Bergama granit olarak bu firma ön plana çıkmaktadır.

Bu son derce büyük ve kaliteli firma bünyesinde hem ithalat hem de bir diğer yandan ihracat olarak uzun yıllardır müşterilerine büyük bir güven aşılayan bu son derece büyük ve kaliteli firma bünyesinde tüm bu taş çeşitleri büyük bir titizlik içinde üretiliri. Bununla birlikte ayrıca birçok farklı özel projeler ya da belediye için en büyük tedarikçilerden biri olarak son derece kaliteli üretimler yapılmaktadır. Bunun yanı sıra üstelik son zamanlardaki tüketim açısındaki sıkıntıya rağmen kapasitesini daha da arttıran firma gün geçtikçe daha da büyümeye devam etmektedir.

Bünyesinde barındıran ve bununla birlikte alanında uzman ve yıllar içinde edinmiş tecrübeleri ile maden mühendisi ve peyzaj mimarları ile en kaliteli hizmeti ve bununla birlikte ayrıca üretimi vermektedir. Bilindiği üzere şu an için bu alandaki herkesin bildiği gibi en fazla ve ayrıca en kaliteli granit Bergama granit olarak bilinir ve bu granitlerin büyük bir çoğunluğu Bergama’da çıkmaktadır. Ancak bir diğer taraftan ise bu son derece güzel ve kaliteli taşın işlenmesi de bir o kadar önemlidir ve bu sayede müşterilere kaliteli bir işlemiş taş hizmeti sunulabilir.

granit-cesitlerimiz
Netalan - Interactive Agency