İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

Granitin Modern Hali

Bina inşaat ve yapımı sektörünün farklı onlarca ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler içinde granit taşı da bulunmaktadır. Granit taşı kolay işlenirliği ve güzel görüntüsü nedeni ile inşaat sektöründe özellikle de binaların iç ve dış dekorasyonunda fazlaca tercih edilen bir üründür. Granit taşın üretildiği ve şekillendirildiği yerler arasında bulunan Bergama, Bergama granit ile adından sıkça bahsettirmektedir.

Yeni ve modern yapılarda kullanılan Bergama Granit sayesinde inşaat sektörüne sıkça imzasını atan Bergama, granit taşı ile yaptığı ünü başka yerlere kaptırmaya niyetli görünmüyor. Bergama Granit, farklı konseptlerde işlenerek binaların yapımında, dekorasyonunda kapmasında kullanılabildiği gibi kanal veya oluk yapımında da kullanılmaktadır. Kolay işlenebildiği için özellikle oluk yapımında sıkça tercih edilen bir üründür. Çatı olukları başta olmak üzere daha farklı oluk türlerinde kolaylıkla kullanabilmektedir.

Granit

Kolay işlenirliği, kolay montajı bu malzemenin en büyük avantajıdır. Ayrıca doğal desenli görüntüsü sayesinde de kullanıldığı yapılarda oldukça güzel bir görüntü ortaya çıkardığı için de çok tercih edilen inşaat malzemeleri arasındaki yerini korumaya devam etmektedir. Bergama granit sadece karo veya oluk üretiminde hem üreticilere hem de tüketicilere kolaylık sağlamamaktadır. Bergama granit ayrıca duvar yapımında kullanılan taş üretiminde de kullanılmaktadır.

Duvar taşı olarak üretilen granit taşlar kolay bir şekilde duvar örülecek özellikte üretilmektedir. Çünkü Bergama granit taş duvar taşı olarak üretilirken kolaylıkla yontulma özelliği ile şekillendirilebilmektedir. Evinizin veya inşaat olarak yaptığınız herhangi bir yapının en zor bölümlerine ait duvar kısımlarını bile beton kullanmadan sadece bu taşı doğru şekilde şekillendirerek onarmanız veya örmeniz mümkündür.

Bergama granit sadece kolay şekillenebilen bir ürün değil ayrıca hafifliği sayesinde de kolayca taşınabilen bir üründür. Bu özelliği ile kolayca her yere taşınabilmektedir.

Netalan - Interactive Agency