İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

Kolay Kullanımı İle Bergama Granit

Bergama granit taşı hem iç piyasa da bulunmakta, hem de dış piyasa da bulunmasıyla sıklığını arttırmış durumdadır. Bergama granit, granitlerin bir sürü seçeneklerinden sadece birisi olduğunu belirtmek gerekir. Her yerde bulunması, yani kullanım alanın geniş olması, ihtiyaç duyulan yerlere de giderilmesi sağlanarak daha farklı yerlere gelmesi sağlanmıştır.

Bergama granit genellikle işyerlerinde kullanılmasıyla birlikte, evlerde de döşemeden sonra modernlik çıkarmak için de katkı sağlar. Gerekli olarak küçük çaplı işletmeler de, gerekse büyük çaplı işletmelerin cephe kaplama ve döşeme ihtiyacı için en çok tercih edilen bir taş çeşidi olmayı başarmıştır.

Kolay kullanım sayesinde bu taşı alıp çalışmaya başlayan kişileri zora sokmaz ve çok kısa bir vakitte tüm işlerinin halledilmesini katkı sağlar. Birçok ülkede kullanılmasına rağmen ülkemizde de yaygın şekilde kullanılmakta olan Bergama granit, tasarım yönünden de ihtiyaçları karşılamaya oldukça sahip bir yapıdır.

Nerelerde kullanılır?

Bergama granit taş, ülkemizden çıktığı yaygın bir alanım alanı kazanmasıyla birlikte, yapı olarak da sağlam bir taştır. Küptaş, parke, cilali, bordür, kumlanmış, karo, yakılmış, este ve plaka olarak birçok yerde sıkça kullanılmaktadır. Birçok yerlerde kullanılmasıyla birlikte, basamak, döşeme, merdiven ve kaldırım taşı ile birlikte kaldırım kenarlarında da kullanılmaktadır.

Özellikle iş yerlerinde, ofislerde ve büyük mağazaların girişlerinde de kullanıldığı görülmüştür. Hem kaplama malzemesi olarak kullanılmasıyla birlikte, daha şık bir görüntü elde edilmiş olur Bergama granit taşı ile temizlenmesi oldukça kolaydır ve taş işlendiği anda da pürüzsüz bir hale gelmesi mümkün olur. Evlerde parke döşenildiği gibi bergama granit taş almanız da mümkün olur ve oldukça şık durur. Gerekli alanlarda kullanılması kolay olması ve taş kaplamak oldukça kolay bir iş olacaktır.

Fiyatı nedir?

Metrekaresi 38 TL’den başlamakta olan bergama granit taşı, çeşitlerine göre de fiyatları yükselmektedir. Metraj, nakliye, uygulama ve döşeme gibi seçenekler fiyatı oldukça etkiler. Bergama granit iki çeşittir. Lekeli ve lekesiz Bergama granit olarak ayrılmasıyla birlikte lekesizler daha yüksek fiyattadır.

Netalan - Interactive Agency