İLETİŞİM : 0 (850) 441 40 12

Yüzyılın Taşı Yanınızda

Evinizde, bahçenizde, işyerinizde kullanabileceğiniz Bergma Granit taş ile, alanlarınızı dekoratif hale getirebilirsiniz. Farklı bir çehre yaratmak isteyenler bu taşı tercih edebilirler. Havuz başlarında, bu ürünü dilediğiniz mozaik şekillere sokarak renklendirebilip, doğal dokunuşlarla gezebilirsiniz. Isıya karşı dayanaklı olan bu taş, soğukta donma yapmaz. Özellikle sokaklarda ve kaldırım süslemelerinde kullanılır.

Doğal Taş Nedir?

-Yüzyıllar boyunca doğada bulunan taşlara, doğal taş denir. Günümüzde bu taşlar fabrikalarda işlenerek, yapı malzemesine ve dekoratif süsleme malzemesine dönüşmüştür. Dayanıklılığı ve sağlamlığı sayesinde dünya üzerinde en çok tercih edilen taş cinsidir.

Granit Taş Nedir?

-İçerisinde yoğun miktarda kuvars ve feldspat bulunan taş cinsidir. Genellikle gri olmakla birlikte, pembe ve kırmızı renkte de bulunur. Granit taşın üzerine cila işlemez. Yağmur, kar gibi soğuk hava koşullarından etkilenmez. Doğada ki en dayanıklı taşlardan biridir.

Granit Taşın Özellikleri Nelerdir?

-Yoğunlukla, İzmir, Çanakkale ve Bergama gibi Ege bölgelerinde bulunan bir taş cinsidir.

Hangi Ebatlarda Bulunur?

Farklı ölçülerde kesilebilen bu taş, kullanım alanlarının yoğunluğundan dolayı özellikle üç ana kesim biçimine ayrılmıştır.
-4 x 6 cm ebatlarında bulunur.
6 x 8 cm ebatlarında bulunur.
8 x 10 cm ebatlarında bulunur.
Bunların dışındaki ölçütler, dilediğiniz oranda kırma ve kesme makineleri aracılığıyla elde edilebilir.

Bergama Granit Taşın Avantajları Nelerdir?

Kolay döşenebilir ve uygulanabilirdir. Sosyal tüm alanlarda kullanılabilir bir taş cinsidir. Temizlik yapılması gerekmez. Renklendirilebilir. Taşınması ve monte edilmesi oldukça kolaydır. Güvenli bir yürüyüş ve bisiklet kullananlar için güvenli bir sürüş sağlar. Düşüş anlarına özel, kişide az zedelenmeyi sağlar.

Siz de bu taşın tüm özelliklerinden faydalanmak ve uygun bütçe ile yaşam alanlarınızı renklendirmek isterseniz, bu ayrıcalığı sınırsız yaşamak için en uygun koşulları ve en uygun fiyatlarla Bergama granit ürünlerinden faydalanarak, ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Keyifli, sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.

Netalan - Interactive Agency